قوانین و مقررات احمدی فایننس

برای راحتی استفاده از وب‌سایت و دسترسی به دوره‌ های آکادمی احمدی فایننس مجموعه‌ای از قوانین و مقررات تدوین شده است تا به کاربران کمک کند که به شکل منصفانه به اطلاعات این وب‌سایت دسترسی داشته باشند . توصیه میشود حتما مطالعه فرمائید .

قوانین حساب کاربری

در هنگام ساخت حساب کاربری ، درکمال صحت و سلامت عقل و از روی اراده آزاد به توجیه موارد ذیل اقرار می نمایم : شما موظفید در هنگام ثبت نام در سایت احمدی فایننس اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی ، کد ملی و…) را به شکل درست و معتبر وارد کنید . ارسال تصویر کارت ملی صحیح و واضح جهت ایجاد دسترسی در سایت اسکای روم و شرکت در دوره ی آنلاین الزامی می باشد . ( حتما از آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم استفاده کنید ، همچنین نام کاربری و گذرواژه شما جهت ورود به دوره آنلاین در سایت اسکای روم ، کد ملی شما به صورت 10 رقمی می باشد .) شما نمی‌توانید هویت و موقعیت مکانی خود را پنهان کرده یا به شکلی دیگر نشان دهید. همچنین نمی‌توانید خود را به عنوان فردی دیگر جا بزنید. استفاده از اطلاعات نامعتبر و اشتباه در هنگام ثبت نام باعث مسدود شدن حساب شما خواهد شد. نام کاربری یا رمز عبور خود را با فردی دیگر در میان نگذارید چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل، وب‌سایت احمدی فایننس هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد. در صورت نیاز به تکمیل اطلاعات کاربری ، کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده را صحیح و دقیق وارد کند. هر حساب کاربری سایت یا اسپات پلیر فقط می‌تواند توسط یک شخص مورد استفاده قرار بگیرد (لایسنس ایجاد شده در سایت اسپات پلیر جهت دسترسی به فیلم های دوره ی آنلاین فقط و فقط مختص شخصی هست که هزینه ی دوره را پرداخت نموده و همچنین این کد یک بار و نه بیشتر قابلیت فعال سازی دارد . در صورت درخواست لایسنس دوم طبق قوانین احمدی فایننس مبلغی برای کنسل کردن و ایجاد لایسنس دوم از شما دریافت خواهد شد . جهت دریافت لایسنس سوم مبلغ کل دوره به روز دریافت خواهد شد ) و در صورت استفاده‌ی چندین نفر از یک حساب کاربری، وب‌سایت احمدی فایننس این حق را دارد که حساب مورد نظر را مسدود کند. بنا به میل و درخواست شخصی خود و بدون هیچ گونه ترغیب بر اساس بزرگ نمایی یا فریب و با تحقیق و صرفاً به جهت علاقه مندی خویش تقاضای حضور در دوره استراتژی فول لوریج را داشته باشید . در صورت دسترسی فرد سوم به حساب کاربری‌تان، در اولین فرصت این موضوع را به تیم پشتیبانی ما گزارش دهید.


حریم شخصی کاربران

امروزه حفظ حریم خصوصی کاربران در دنیای دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در وب‌سایت احمدی فایننس از اطلاعاتی که شما هنگام ثبت نام با ما به اشتراک گذاشته‌اید، حفاظت خواهیم کرد و این اطلاعات را در دسترس هیچ فردی قرار نخواهیم داد.


حقوق مالکیت معنوی

وب‌سایت و تمامی مطالب آن نظیر محتوای متنی و ویدئویی سایت به طور کامل متعلق به احمدی فایننس بوده و از قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران پیروی می‌کند. تمام اطلاعاتی که ما در این وب‌سایت گردآوری می‌کنیم، تحت نظر حفظ حریم خصوصی است. شما حق تولید، انتشار، اصلاح هرگونه اطلاعات و محتوا در وب‌سایت را برای استفاده تجاری و شخصی ندارید. شما حق استفاده از بخشی از فیلم‌ها، تصاویر یا متن را به‌صورت جدا شده از بستر اصلی به منظور استفاده تجاری و شخصی ندارید. شما با توجه به لزوم حمایت از مالکیت معنوی و اشرافیت به حقوق مالکیت معنوی حق کپی رایت و نشر و تکثیر و نسخه برداری از دوره آموزشی را از خود ساقط بدانید و در صورت تخلف ملزم به جبران خسارت وارده مطابق نظر برگزار کننده به هر میزان و هر نحو هستید


شرایط ثبت نقد و نظرات کاربران در وب‌سایت یا پیج احمدی فایننس

شما می‌توانید در قسمت‌های مشخص‌شده در وب‌سایت یا پیج اینستاگرام ، نظرات یا نقدهای خود را با ما در میان بگذارید. نظرات شما باید متناسب با محتوا باشد. ما در احمدی فایننس این حق را داریم که محتوای درج شده در وب‌سایت یا پیج را که از قوانین سایت تبعیت نمی‌کنند، ویرایش و حذف کنیم یا به طور کل از انتشار آن جلوگیری به عمل آوریم. هدف ما در این وب‌سایت داشتن محتوای سالم و به دور از هرگونه توهین است. نظرات شما نباید حاوی مواردی باشد که در لیست زیر دیده می‌شود. در صورت مشاهده این موارد حساب شما مسدود خواهد شد.
انتشار هرگونه محتوا و نقد یا نظری که با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین کشور تداخل داشته باشد.
نشر هرگونه محتوای نادرست، فریبنده، رکیک، نادرست و مخالف با شئونات جامعه.
هرگونه توهین به کاربران دیگر و تجاوز به حریم خصوصی آن‌ها.
انتشار اطلاعات شخصی و حساس شخص سوم.
منتشر کردن محتوایی که حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه باشند.
به اشتراک گذاشتن هرگونه هرزنامه یا تبلیغات سایت‌ها و اشخاص دیگر.


تخطی از قوانین

احمدی فایننس می‌تواند در صورت عدم رعایت قوانین سایت، دسترسی کاربر به سایت و پکیج خریداری‌شده را معلق کرده یا آن را به طور کامل قطع کند یا حتی اکانت شما را مسدود کند. تمامی اخبار مربوط به احمدی فایننس که خارج از وبسایت، پیج اینستاگرام و کانال های تلگرام مجموعه منتشر شوند هیچگونه اعتباری ندارند.


امنیت وب سایت

شما با ثبت نام و عضویت در این وب‌سایت تعهد می‌دهید که: از هیچ نوع ربات و نرم افزاری برای نقص قوانین استفاده نمی‌کنید. هیچ عملی که منجر به از کار افتادن، آسیب یا حمله به وب‌سایت شود را انجام نمی‌دهید. از فرستادن هرنوع هرزنامه در بخش نظرات می‌پرهیزید. از هیچ نوع ویروس، کرم، تروجان و موارد مشابه برای آسیب رساندن به وب‌سایت و محتوای آن استفاده نمی‌کنید.


ثبت نام در دوره‌ ها

دوره‌هایی که در وب سایت به عنوان رایگان از آن‌ها یاد شده است شامل جلسه‌ های آموزشی می‌شود که برای تماشای آن‌ها ملزم به پرداخت هیچ وجهی نخواهید بود و کاملا رایگان و در دسترس همه هستند. دوره‌های غیر رایگان پس از ثبت نام و پرداخت وجه مورد نظر به صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهند گرفت. همچنین جهت حضور در کلاس های آنلاین ، پس از پرداخت میتوانید لینک شرکت در کلاس آنلاین را دریافت نمایید. کاربران وبسایت باید در نظر بگیرند تمام مطالب صرفا جهت آموزش است و احمدی فایننس و شخص حسین احمدی هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود و زیان کسب شده از آموزش ها را ندارند. در صورت هرگونه نقض قوانین، توهین، بی احترامی و تهدید، مدیریت میتواند در صورت صلاحدید از ارائه خدمات به کاربر خودداری نماید و دسترسی شخص متخلّف به حساب کاربری و محتوای ویدیو بر روی وب سایت با پنل اسپات پلیر را قطع کند. در صورتی که قوانین جدید کشوری یا جهانی، محتویات آموزشی را بلا استفاده کند هیچ گونه مسئولیتی بر عهده احمدی فایننس و شخص حسین احمدی نخواهد بود. دوره مذکور صرفاً یک دوره آموزشی است و هیچ ضمانتی برای گشایش در ایده و دلیل حضورم و بهره مندی مالی ایجاد نمی نماید و اساساً آموزش مذکور فاقد هر گونه ضمانت برای بهره برداری و کسب در آمد می باشد و متعهد به تمرین مستمر در این خصوص می باشید و نتیجه گیری منوط به شخص شرکت کننده است و بر این اساس شرط تضمین دوره را از خود ساقط بدانید . همچنین توجیه شده اید چنانچه سابقاً آموزش کار با لوریج فول را دیده باشید نیازی به حضور در دوره نمی باشد و مطلبی فراتر از آن نیست. در صورتی که قوانین جدید کشوری یا جهانی، محتویات آموزشی را بلا استفاده کند هیچ گونه مسئولیتی بر عهده احمدی فایننس و شخص حسین احمدی نخواهد بود.


خرید دوره‌ها و پرداخت در سایت

برای دسترسی به دوره‌های مجموعه احمدی فایننس باید در ابتدا در این وبسایت ثبت نام کنید و وجه مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین بپردازید. روش‌های پرداخت ما ایمن و مطمئن هستند. پرداخت هزینه‌های دوره‌ها به صورت تومانی است. هر فرد می‌تواند تنها برای خود و از طریق اکانت شخصی خود از دوره‌ی خریداری‌شده استفاده نماید. خرید گروهی غیرقانونی بوده و وب‌سایت احمدی فایننس هیچ نوع رضایتی در این مقوله ندارد. شما باید برای پرداخت از کارت بانکی معتبر استفاده کنید و هیچ نوع کارت غیرمجاز قابل قبول نیست. مدرس دوره آقای حسین احمدی است و نوع برگزاری نیز به صورت پلتفرم اسکای روم و در این دوره متقاضیان دیگر نیز همزمان حاضر می باشند و همچنین تعداد جلسات دوره حداکثر 4 جلسه 2 ساعته و با هماهنگی برگزارکننده و فعلاً در روزهای مشخص شده برگزار خواهد شد. با توجه به بارگزاری ویدئوهای آنلاین بر روی پنل اسپات پلیر ملزم می گردید شخصاً این ویدئوها را مشاهده نمایید و در صورت احراز مشاهدات دیگری مسئول جبران خسارت مادی و معنوی صاحب ویدئو می باشید .


بازگرداندن وجه

تمامی وجه دوره را قبل از شروع پرداخت می نمایید و بنا به هر دلیل اعم از مطلوب نبودن آموزش ، عدم زمان لازم و … قصد انصراف داشتید توجیه شده اید مطلق وجه دوره تحت هیچ شرایط قابل عودت نیست و در این خصوص درخواستی برای بازگشت وجه ندارم. به دلیل این که این دوره آموزشی هست و به صورت آنلاین برگزار میگردد ، به هیچ عنوان نمیتوانید در دوره شرکت کنید و در آخر دوره نارضایی خود را اعلام کنید . پس لطفا قبل از شرکت میتوانید در لایو های پیج احمدی فایننس از دانشجویان قبل پرس و جو کنید و در همان پیج نظرت دانشجویان را مطالعه کنید . ثبت نام در دوره یعنی من با آگاهی کامل و با پرس و جو ثبت نام کرده ام .


پشتیبانی دوره

وب‌سایت احمدی فایننس خود را موظف می‌داند که بستری برای خریداران عزیز فراهم سازد تا شما بتوانید به راحتی مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. اگر مشکل یا سوالی در رابطه با دوره‌ها برای شما پیش بیاید، می‌توانید به روش‌های زیر آن را با ما به اشتراک بگذارید. ارسال سوال و مشکل در شبکه‌های اجتماعی پشتیبانی صرفا در روز ها و ساعات اداری ( شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 12) بوده و پاسخگویی بر اساس اولویت ارسال می باشد.


مالکیت قانونی محتوای دوره‌ها

ازم به ذکر است که تمام محتویات موجود در دوره‌ها که به صورت آنلاین و فیلم در اختیار شما قرار می‌گیرد، به طور کامل متعلق به وب‌سایت احمدی فایننس بوده و هرگونه دخل، تصرف، تغییر و کپی‌برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. این کار شما نه تنها حقوق وب‌سایت ما بلکه حق و حقوق خریداران دیگر را نیز نقض خواهد کرد. با توجه به مطالب مذکور و توجیه صورت پذیرفته اقرار می نمایم حق هر گونه ادعای حقوقی یا کیفری نسبت به آقای حسین احمدی و سایت احمدی فایننس و پیج اینستگرام احمدی فایننس و صاحب دوره را به هر شکل و هر نحو منجزاً از خود سلب و ساقط می نمایم و در صورت طرح هر گونه ادعا موضوع از دعاوی باطله می باشد.


تغییرات در وب سایت

ما در وب‌سایت احمدی فایننس می‌توانیم در هر زمان براساس نیازها و سیاست‌های سایت، تغییرات لازم را ایجاد کنیم. ما می‌توانیم بخش‌هایی از قوانین را حفظ کرده یا به آن اضافه کنیم. پس از این کار قوانین جدید به اطلاع شما می‌رسد و ادامه‌ی فعالیت در این وب‌سایت به منزله‌ی موافقت شما با قوانین جدید خواهد بود. در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا، اکانت شما مسدود یا به طور کامل حذف خواهد شد.

فهرست